Taxi letiště Praha


Zajišťujeme kompletní dopravu pro firmy


Informace

Naše společnost již několik let zajišťuje přepravu zaměstnanců, obchodních partnerů a manažerů firmám z České Republiky a ze zahraničí. Máme k dispozici nové auta značek Mercedes Benz E class, Mercedes Benz S class, Mercedes Viano a také mikrobusy Mercedes Sprinter. Zajišťujeme také kompletní kongresovou dopravu.

Jak vypadá spolupráce

Pro firmy zajišťujeme kompletní, nebo i jednotlivou přepravu. Vše je jednoduché a Vy se nemusíte již o nic starat. Na začátku spolu jen dojednáme cenu na určité destinace, nebo cenu kilometru. Pak jen už stačí zasílat emailem, nebo telefonicky detaily a my už se o vše postaráme.

Platební podmínky

Vždy záleží na formě spolupráce, pro stálé zákazníky nastavujeme fakturaci jednou měsíčně. Nové firmy nám musí dokázat, že to s námi myslí dobře a ze začátku probíhá platba před nebo při přepravě. Ale již po měsíci Vám toto změníme.

Řidiči

Naši řidiči jsou profesionálové, hovoří anglicky, ale i jinými jazyky. Jsou oblečeni do obleku s kravatou a řidičský průkaz vlastní nejméně 10 let.

Naši partneři

Taxi letiště Praha

Naše auta

Mercedes Benz E class Mercedes Benz E class

Videoukázka

Naše vozy

Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com