Letiště MnichovLetiště Mnichov (München)

Letiště Mnichov oficiálně Franz Josef Strauß München je mezinárodní letiště v Německu (Bavorsku). Leží přibližně 28 km severně od Mnichova. Je po letišti ve Frankfurtu druhým největším v Německu. Letiště Mnichov je důležitou mezinárodní leteckou křižovatkou. Letiště Mnichov zahájilo provoz v roce 1992 a přepraví ročně 35 miliónů cestujících.

Terminál 1 je používán leteckými společnostmi, které nejsou členy Star Alliance. Obsahuje 6 hal označených A-F. Byl otevřen 17. května 1992 a ročně jej může využít kolem 20 mil. cestujících. Terminál 1 používají např. British Airways, České aerolinie, Air France nebo EasyJet.

Terminál 2 je naopak používán členy Star Alliance. Je novější, byl otevřen 29. června 2003 a ročně jej využívá 20-25 mil. cestujících. Terminál 2 používají např. Lufthansa.

letiště Mnichov

Doprava na letiště Mnichov

Na letiště Mnichov se dostanete příměstskou železniční dopravou vlaky S1 a S8. Jízda trvá přibližně 45 minut. Na letiště také pravidelně jezdí autobus Lufthansy.

Autem se dostanete na letiště Mnichov po dálnici A9 a A92. Cesta z Prahy na letiště v Mnichově trvá kolem 4 hodin a dostanete se směrem na Plzeň,Rozvadov, Regensburg a před Mnichovem odbočíte na dálnici 92 na Freising.


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com