Taxi z letiště PrahaTaxi z letiště za 690 Kč po celé Praze

Řidič na Vás počká v příletové hale terminálu kam Vaše letadlo přilétá s cedulkou s Vaším jménem, podle čísla letu si zjistíme skutečný čas příletu, takže nemusíte mít obavy, pokud má Vaše letadlo třeba hodinu, nebo dvě zpoždění. Pomůže Vám se zavazadly do auta. Cena je pevná, neplatíte žádné přistavení vozu, čekání a ani žádné jiné poplatky, tak jako to je u taxi.

Taxi na letiště za 590 Kč z celé Prahy

Vyzvedneme Vás z jakékoli adresy v Praze a odvezeme Vás na letiště Praha za pevnou cenu 590 Kč. Hodinu před přistavením vozu obdržíte od nás potvrzovací sms, že Váš vůz bude přistaven. Cesta na letiště Praha trvá od 20 do 60 minut podle dopravní situace a vzdálenosti od letiště Praha. Ve všední den v ranních a večerních hodinách doporučujeme časovou rezervu z důvodu velké provozu v ulicích Prahy. Řidiči můžete zaplatit jak v korunách, tak i v eurech a dolarech podle aktuálního kurzu. Během jízdy oznámíte řidiči kam odlétáte, aby věděl k jakému terminálu Vás má dopravit.

Letiště Praha

Mezinárodní letiště Praha Ruzyně

Jedná se o největší letiště v Česku a současně jedno z největších ve střední a východní Evropě. Letiště Praha odbavilo v roce 2008 12,63 milionů cestujících. Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz. Letiště má 3 terminály T1, T2 a T3, z nichž terminál 3 se využívá k charterovým letům a státnickým návštěvám. Letiště Praha je vzdáleno asi 15-20 km od centra města, kdy autem trvá doba jízdy asi 30 minut mimo špičku a autobusem MHD asi 60 minut. Metro a tramvaje na letiště nejezdí.

Terminál 1

mimo kontinent Evropy a ty to země: Velká Británie, Irsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko a Rusko

Terminál 2

lety do evropských států, které jsou členy Schengenské dohody

Od našich zákazníků

"Kateřina M., Praha"

Můžu jen chválit, řidič na nás čekal na letišti, ikdyž naše letadlo z Paříže mělo zpoždění asi 2 hodiny díky sněhové kalamitě. Byl moc ochotný.

"Pavel H., Ostrava"

Tuto společnost jsme využili k cestě na letiště a vše proběhlo v naprostém pořádku. Řidič čekal na hlavním nádraží a cesta na letiště byla bez problému. Děkuji

"Jana a Hynek S., Praha"

S firmou edriver.cz jsme jeli do Drážďan na letiště a byli jsme moc spokojeni. Jeli jsme do Drážďan poprvé a báli jsme se, že se tam ztratíme, ale řidič nám pomohl najít přepážku, kde jsme si měli vyzvednout letenky a měli jsme vše hned vyřízeno. Děkujeme

"Josef L., Brno"

Vše proběhlo na jedničku. Díky

"Pavlína Š., Kutná Hora"

Děkuji za odvoz na letiště. Řidič byl příjemný a ochotný, auto hezké a čisté.

"Karel O., Praha"

Mohu jen doporučit, byl jsem spokojen.


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com