Praha Frankfurt


Přeprava osob Praha Frankfurt

Přeprava osob Praha Frankfurt nad Mohanem (Frankfurt am Main)

Odvezeme Vás do Frankfurtu na letiště, nebo výlet, obchodní schůzku, kam jen budete potřebovat. Cesta Praha Frankfurt trvá kolem 5-6 hodin, vzdálenost do Frankfurtu je kolem 540 km.

Praha - Frankfurt 1-3 osoby 11590 Kč Objednat
Praha - Frankfurt 4-7 osob 14590 Kč Objednat
Frankfurt - Praha 1-3 osoby 11590 KčZavolejte nám
Frankfurt - Praha 4-7 osob 14590 KčZavolejte nám

Naše vozy

Mercedes Benz E class Mercedes Viano

Praha Frankfurt

Z Prahy do Frankfurtu je vzdálenost kolem 540 km a cesta trvá přibližně 5-6 hodin bez dopravních komplikací. Řidič Vás vyzvedne z jakékoli adresy v Praze a odveze na Vaši adresu ve Frankfurtu.

Letiště Frankfurt nad Mohanem (Frankfurt am Main)

Letiště Frankfurt nad Mohanem (Frankfurt am Main) patří mezi největší letiště světa a je největší v Německu. Letiště přepraví kolem 55 miliónů cestujících. Na letišti najdete 2 terminály rozděleny ještě na A,B,C,D, z terminálu 1 odlétá jen společnost Lufthansa a všechna letadla z partnerský aerolinek Star Alliance a z terminálu 2 všechny ostatní aerolinky.

Recenze Praha - Frankfurt

"Zdeněk Š., Jablonec" (Praha Frankfurt)

Cesta z Prahy do Frankfurtu proběhla v pořádku. Milý a zkušený řidič.

"Kateřina L., Praha" (Praha Frankfurt)

Cestovali jsme s manželem a s dětmi do Frankfurtu na letiště a byli jsme moc spokojeni, řidič(Honza) jel bezpečně a cesta byla bez problémů. Můžu tuto společnost jen doporučit.

"Petra K., Lysá na Labem" (Frankfurt Praha)

S firmou edriver.cz jsme jeli z letiště ve Frankfurtu do Prahy a byli jsme moc spokojeni.

"Petr L., Praha (Praha Frankfurt) "

Cesta na letiště ve Frankfurtu proběhla hladce. Děkuji

"Petra Š., Praha (Praha Frankfurt) "

Jezdím s touto společností již dlouho a nyní jsem ji využila i k přepravě do Frankfurtu, mohu ji jen doporučit.

"Jana M., Kladno (Praha Frankfurt Praha) "

K cestě na dovolenou z letiště ve Frankfurtu jsme využili nabídky této společnosti a byla jsem velice mile překvapena, řidič byl ochotný i při cestě zpět napříč tomu že náš let měl dvě hodiny zpoždění.


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com