Praha Vídeň


Přeprava osob Praha Vídeň

Praha Vídeň 340km a doba jízdy 3 hodiny

Odvezeme Vás kamkoli ve Vídni, třeba na letiště, nebo na nákupy. Pokud chcete jet na výlet do Vídně, tak tam na Vás počkáme a již nehradíte zpáteční cestu, zaplatíte jen za čekání.

Praha - Vídeň 1-3 osoby 8490 Kč Objednat
Praha - Vídeň 4-7 osob 9690 Kč Objednat
Vídeň - Praha 1-3 osoby 8490 KčZavolejte nám
Vídeň - Praha 4-7 osob 9690 KčZavolejte nám

Naše vozy

Mercedes Benz E class Mercedes Viano do Vídně


Zvětšit mapu

Praha Vídeň

Z Prahy do Vídně je vzdálenost kolem 340 km a cesta trvá přibližně 3,5 hodiny bez dopravních komplikací. Řidič Vás vyzvedne z jakékoli adresy v Praze a odveze na Vaši adresu ve Vídni.

Od našich zákazníků

"Luboš J., Praha" (Praha-Vídeň)

Cesta do Vídně proběhla perfektně.

"Hana Č., Kladno" (Praha-Vídeň)

Jeli jsme do Vídně na výlet a řidič byl moc příjemný. Můžeme doporučit.


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com